Listopad ve třídě ZŠS III.

LISTOPAD byl poslední podzimní měsíc. Měli jsme několik vydařených akcí, například „Prevenci zubního kazu“, „Zooterapii“, či přednášku „Magický Senegal“. Proběhl také „Bramborový týden“, ve kterém jsme vytvářeli výrobky z brambor. 14. listopadu se uskutečnil projektový den „Finanční gramotnost“, kde jsme se učili o správném hospodaření s penězi. Měli jsme i tři třídní projekty – „Dušičky“, „17. listopad“ a „1. adventní neděli“. Při akcích jsme se dozvěděli spoustu nových informací a také jsme se dobře pobavili.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková